چگونه درآمدمان را در فیلو افزایش دهیم؟

یکی از راه‌های کسب در‌آمد، انتشار ویدیو می‌باشد که این امکان برای همه منتشر کنندگان ویدیو در فیلو فراهم می‌باشد اما چه کنیم تا درآمدمان افزایش یابد؟ به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید به در‌آمد بالایی در فیلو دست پیدا کنید.

وارد کردن صحیح اطلاعات ویدیو

اطلاعات ویدیو شامل اطلاعاتی چون عنوان، توضیحات، کلمات کلیدی، دسته بندی و … می‌باشد که شما در هنگام منتشر کردن ویدیو وارد می کنید.

عنوان ویدیو

عنوان ویدیو شما باید جذاب و در عین حال مرتبط با ویدیو باشد. از گذاشتن نقطه، ایموجی، حروف و علائم تکراری، کلمات فینگلیش خودداری کنید. هرچه عنوان بهتری انتخاب کنید، بازدید ویدیو شما از موتورهای جستجو افزایش می یابد. از نوشتن عنوان های غیر مرتبط نیز خودداری کنید.

توضیحات ویدیو

جمله اول توضیحات را با دقت و مرتبط با ویدیو پر کنید. سعی کنید از نوشتن توضیحات کوتاه، تکرار کلمات و جملات،توضیحات غیر مرتبط در این بخش خودداری کنید. توضیحات ویدیو باید جامع و مرتبط با ویدیو باشد.

کلمات کلیدی

شما باید در انتخاب کلمات کلیدی بسیار دقت کنید. از انتخاب کلمات کلیدی فینگلیش، غیر مرتبط، بیش از حد طولانی یا بیش از حد کوتاه، تکرار کلمات و اعداد خودداری کنید.

دسته بندی

انتخاب دسته بندی درست ویدیو موجب می‌شود تا بازدیدکنندگان به راحتی ویدیوی مورد نظرشان را پیدا کنند و در نتیجه از ویدیوی شما نیز بازدید کنند.

لیست پخش

ساختن لیست پخش برای ویدیوهایی که محتوای مرتبط و مشابه دارند موجب می‌شود تا بیننده ویدیوهای بیشتری از صفحه شما را مشاهده کند.

معرفی فیلو در ویدیو

در صورتی که در ویدیوهای خود، از روش‌هایی خلاقانه برای معرفی فیلو استفاده کرده اید، درآمدتان از ویدیو مورد نظر ۲۰ درصد افزایش می یابد. این روش ها می تواند شامل مواردی چون گذاشتن لوگو فیلو، آدرس فیلو، صوتی که به فیلو اشاره کند و... باشد. چنانچه از روش های معرفی در ویدیو خود بهره گرفته اید، از طریق صفحه ارتباط با ما اقدام کنید تا پس از بررسی، درآمد ویدیو مورد نظر را افزایش دهیم. دقت داشته باشید قرار دادن لوگو یا واترمارک به تنهایی شامل افزایش در‌آمد نمی شود.

تولیدکننده رسمی

اگر شما توانایی تولید محتوا دارید و می‌توانید تولیدکننده ویدیو باشید، پس به جمع تولیدکنندگان ویدیو در فیلو بپیوندید. کاربران تولیدکننده فیلو ۱۰ درصد درآمد بیشتری نسبت به کاربران عادی دریافت می کنند.

ویدیوهای پر طرفدار و به فراخور رویدادهای روزانه

برای آنکه از ویدیوهای شما بازدید بیشتری صورت گیرد، باید به روز باشد. ویدیوهایی که حاوی رویداد های اخیر هستند، بازدیدکننده بسیاری را به خود جذب می کنند. همچنین بهتر است در موضوعی به صورت تخصصی فعالیت کنید و از موضوعات پر طرفدار ویدیو منتشر کنید.

ویدیوهای مناسبتی

ما در منو فیلو بخشی را به تناسب مناسبت‌های تقویمی در نظر گرفته‌ایم و ویدیوهایی که مرتبط با مناسبت‌ها باشند، انتخاب و در بخش مناسبت های تقویمی موجود در منو فیلو قرار می گیرند. دقت داشته باشید برای قرار گرفتن ویدیو شما در این بخش، باید از کلمات کلیدی یا عنوان مرتبط با مناسبت استفاده کنید. بنابراین سعی کنید به مناسبت‌های تقویمی دقت کنید. در زیر برخی از مناسبت‌های پیشنهادی را مشاهده می کنید.

مناسبت
مناسبت های ماه رمضان
ولادت حضرت معصومه و روز دختر
ولادت ائمه اطهار و اعیاد
ماه محرم و مناسبت های آن
آغاز سال تحصیلی جدید
دهه فجر
روز عشق
روز مادر
روز پدر
عید نوروز