نحوه محاسبه درآمد در فیلو چگونه است؟

کاربران فیلو سهمی از درآمد حاصل از تبلیغات در صفحه ویدیوی خود را دریافت می کنند. حال ممکن است سؤالاتی از قبیل این سهم چگونه محاسبه می شود؟آیا در‌آمد ثابتی پرداخت می شود؟ نحوه دریافت درآمدمان به چه صورت است؟ در ذهن شما ایجاد شود، به ادامه این مطلب توجه کنید تا با نحوه کسب در‌آمد در فیلو آشنا شوید.

نحوه محاسبه درآمد

برای محاسبه درآمد، ما از ضریبی به نام مؤثر هزاره استفاده می کنیم. مؤثر هزاره به عوامل مختلفی از جمله تعداد پخش ویدیو، تعداد ویدیوهای آپلود شده، تعداد کلیک روی تبلیغات ویدیو ،کمپین های تبلیغاتی (میزان درآمد برخی از تبلیغات در دوره ای خاص بیشتر است) و … بستگی دارد.

با توجه به تعریفی که از مؤثر هزاره بیان شد، درآمد شما نمی‌تواند یک مبلغ ثابت ماهیانه باشد. دقت داشته باشید تا زمانی که ویدیو منتشر شده شما در فیلو فعال باشد، شما از آن درآمد خواهید داشت.

مشاهده درآمد در بازه زمانی دلخواه

شما در صفحه گزارش درآمد می‌توانید مؤثر هزاره و میزان درآمدتان را در بازه زمانی دلخواه ببینید. دقت داشته باشید اگر بازه زمانی را روی امروز تنظیم کنید، به دلیل محاسبه در‌آمد در پایان روز، نمودار فاقد مبلغ می باشد.

نحوه پرداخت درآمد

درآمد شما به صورت روزانه محاسبه شده و در پایان هر روز به موجودیتان اضافه می شود. در پایان هر ماه موجودی کاربرانی که به حد نصاب پرداختی فیلو رسیده باشند، بررسی شده و حداکثر تا ده روز کاری به شماره شبایی که شما در قسمت پروفایل مالی (وضعیت اطلاعات مالی شما باید در حالت تأیید باشد.)وارد کرده اید، واریز می گردد. این روند خودکار بوده و نیاز به هیچگونه اطلاعی از جانب کاربر به فیلو نخواهد بود.

در پایان این بخش شما می‌توانید میانگین آخرین درآمد کاربران فیلو از هر ۱۰۰۰ بازدید را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این مبلغ میانگین بوده و شما می‌توانید درآمد بیشتر یا کمتری کسب کنید.

میانگین درآمد کاربرها از ۱۰۰۰ بازدید در ۷ روز اخیر: 66,911.35 ریال بوده است.