امکان کسب در‌آمد با انتشار ویدیو در سایت شما

امکان کسب در‌آمد با انتشار ویدیو در سایت شما


آیا می دانید با انتشار ویدیوهای صفحه خود، در سایت خودتان می‌توانید درآمد داشته باشید؟ یکی از امکان های جالب کسب در آمد در فیلو، امکان کسب در‌آمد «ویدیو در سایت شما» می باشد.
با امکان قرار دادن ویدیو در سایت آشنایی دارید؟
چه به عنوان مخاطب و چه به عنوان دارنده یک وب سایت یا وبلاگ حتماً ویدیوهایی را در صفحه وب ها مشاهده کرده‌اید که می‌توانید با زدن دکمه پخش، ویدیو را همانجا مشاهده کنید. شما می‌توانید ویدیوهای صفحه خود یا کاربران دیگر فیلو را به سایت مورد نظرتان منتقل کنید تا بازدید کنندگان از سایت شما به راحتی بتوانند ویدیو را مشاهده کنند. از مزایای استفاده از این امکان می‌توان به اشتراک گذاری ویدیو، رایگان بودن، قراردادن راحت ویدیو، مشاهده ویدیو بدون خارج شدن از سایت شما اشاره کرد. 

کسب درآمد با قراردادن ویدیو در سایت شما:

 با این امکان اگر ویدیویی را در سایت خود به اشتراک بگذارید، می‌توانید از پخش ویدیوی مورد نظر درآمد کسب کنید. بازدید کنندگان سایت شما اگر از ویدیویی که قرار داده‌اید، بازدید کنند، این بازدید برای همان ویدیو در فیلو نیز محاسبه شده و به مؤثر هزاره اضافه و در نتیجه درآمد شما نیز افزایش می‌یابد.
دقت داشته باشید شما می توانید ویدیو کاربران مختلف را نیز در سایت خود قرار دهید اما تنها از ویدیوهایی که خودتان در فیلو منتشر کرده‌اید و متعلق به صفحه شما می باشد، می‌توانید درآمد کسب کنید.
 


آموزش قرار دادن ویدیو در سایت شما:

 برای استفاده از این امکان کافی است به صفحه پخش ویدیو مراجعه کنید. در زیر قسمت پخش گزینه های مختلفی را مشاهده می کنید. از بین گزینه های موجود شما باید روی گزینه «ویدیو در سایت شما» کلیک کنید.
یک کادر برای شما باز می شود. از کادر باز شده، سایز نمایش دلخواه خود را انتخاب کنید. کد مربوطه بسته به سایز انتخابی شما اصلاح می‌شود، آنگاه می‌توانید کد موجود را کپی کنید. با قرار دادن کد کپی شده در صفحه مورد نظرتان در سایت خود و نمایش ویدیو امکان کسب در‌آمد آن آغاز می شود.
این امکان به صورت خودکار محاسبه شده و نیاز به هیچگونه اطلاعی از جانب کاربر نمی باشد.